Filip Huněk

Filip Huněk

Filip Huněk

Proč v Praze 7
Praha 7 je mým nově nabytým bydlištěm a místem, kde mě baví žít. Ač původem z Jižního města mě s Prahou 7 pojí celoživotní příbuzenské pouto. Je až s podivem, jak tato menší městská část žije. V Praze 7 je ZOO, Výstaviště, stadion, Národní galerie, nejlepší česká nezávislá galerie, Stromovka, kino, divadlo, kavárny či restaurace. Ale též herny, tunel Blanka či nezrealizovaná Kaplického knihovna. Chtěl bych mít možnost ovlivnit, v jakém místě budou vyrůstat mé děti.

Oblasti zájmu
Profesně se profiluji a působím v oblasti internetové komunikace, nových médií a sociálních sítí. Za sebou mám zkušenosti s vymýšlením a realizací kreativních online řešení pro komerční i neziskové organizace. Zároveň akademicky působím na katedře Mediálních studií FSV UK. Podílel jsem se též na oceňované předvolební social media kampani pro Stranu zelených v posledních parlamentních volbách a naše úzká spolupráce trvá dodnes.

Nebát se tvořit
V určité fázi života člověka přestane bavit poslouchat, že nemůže nic změnit. Je to právě naopak, všichni utváříme svět kolem sebe a tím, že tvrdíme, že nic změnit nelze, vytváříme právě takový svět. Věřím, že zastupitelská demokracie je funkční a, jde-li to tak říci, správný systém, který umožňuje, abychom se na rozhodování o sobě samých mohli aktivně podílet.

Napsat komentář

Required fields are marked *.