Program

Koalice PRO 7 pro volby do Zastupitelstva městské části Praha 7
10. – 11. října 2014

Jsme KOALICE PRO 7, spojení Strany zelených, Pirátů, SNK-ED a Nezávislých. V našich řadách najdete jak zkušené opoziční zastupitele, tak osoby dlouhodobě činné v občanských sdruženích i mladé lidi zapálené pro zlepšování své domovské čtvrti.

Máme konkrétní vizi Prahy 7 jako čisté a klidné rezidenční oblasti s čilým společenským životem. Jsme přesvědčeni, že k tomuto cíli nevedou megalomanské developerské projekty, rozprodávání městských bytů nebo prodej polikliniky. Naopak sázíme na každodenní péči o naši zeleň a ulice, na podporu rodin, seniorů i mladých lidí. A především na otevřenost radnice a její úzkou a intenzivní spolupráci se všemi důležitými subjekty: městskou policií, školami, kulturními institucemi, sportovními kluby, občanskými sdruženími, a hlavně s vámi – občany a našimi sousedy.

Základními okruhy našeho programu jsou:

 

Tento volební program pro Prahu 7 podléhá licenci Creative Commons Attribution 3.0 Czech Republic. Žádáme představitele politické konkurence, aby při kopírováni bodů našeho programu v souladu s licencí Creative Commons uváděli Koalici PRO 7 jako autora původního textu.

Napsat komentář

Required fields are marked *.