Volební sliby plníme ještě před volbami – spouštíme portál „Nápady pro Prahu 7“

Některé strany volební sliby neplní vůbec, některé po volbách, ale Koalice PRO 7 se rozhodla sliby plnit již před volbami. Přinášíme občanům Prahy 7 nový webový portál Nápady pro Prahu 7, kde může každý vložit a sdílet svůj nápad pro změnu, opravu či cokoliv dalšího. Portál je otevřený podnětům z mnoha oblastí od dopravy, školství, přes zeleň až k sociálním službám apod. Občané mají také možnost svůj nápad sdílet na sociálních sítích a také o nápadech hlasovat.


Nápady pro Prahu 7

„Cílem tohoto projektu je ukázat, jak může fungovat portál pro podněty občanů, které poté bude úřad zpracovávat a lidem zasílat zpět informace o postupu řešení daného problému. Je to ukázka otevřenosti radnice, hlubšího zapojování občanů do rozhodování a zvyšování interaktivity mezi úřadem a občanem v praxi,“ komentuje vznik portálu Ondřej Mirovský, zastupitel Prahy 7 z Koalice PRO7.

„Chceme, aby si radnice Prahy 7 vzala v budoucnu projekt pod svá křídla a byl to tak oficiální portál Prahy 7. Současně připravujeme i mobilní aplikaci, která umožní rychlé nahlašování znečištění či jiné akutní problémy,“ doplňuje Mirovský.

Comments are closed.