Derniéra ODS Prahy 7 bude drahá – last minute prodej majetku a peněžní dary Spartě

| 0 comments

Pondělní zastupitelstvo Prahy 7 je posledním jednáním zastupitelů v končícím volebním období a ODS se rozhodla odejít ve velkém stylu. Bude rozprodávat garáže, včetně garáží pro rodinu tajemníku úřadu, dále se mají rozprodat tři domy v rámci privatizace nájemníkům. Třešničkou na dortu je každoroční posílání finančních darů fotbalové i hokejové Spartě.

„Současné vedení již nemá žádnou legitimitu činit tak zásadní rozhodnutí o majetku Prahy 7. Zastupitelé by měli dnes projednat jen technické věci a zásadní poltická rozhodnutí již ponechat novému vedení Prahy 7. Návrhy a prodej garáží a stovek bytů jsou hnány pouze snahou ODS se zalíbit těsně před volbami voličům a to na úkor majetku Prahy 7,“ komentuje jednání zastupitelstva opoziční zastupitel Ondřej Mirovský, kandidát Koalice PRO7 na starostu.

„ODS opět navrhuje zaslat finanční dary fotbalové i hokejové Spartě. To považuji osobně za zcela absurdní, když místo podpory desítek menších sportovních klubů se dar posílá prvoligovým týmům s rozpočtem stovek milionů,“ dodává Mirovský.

Napsat komentář

Required fields are marked *.